KUPTE SI ŽIDLI

Se zakoupením své školní židle u nás získáte:

8 seminářů, individuální konzultace, vstup do online komunity, mentoring a podpůrné materiály. V PR škole nesoudíme, nepoužíváme ani žádná červená pera. Najdete u nás laskavý a důvěrný prostor, nadšení a zkušenosti, spoustu inspirace a sdílení.

Opravdu potřebujete PR?

  • Myslíte, že je PR nějaký tajný klub, do kterého mají povoleno vstupovat jen celebrity a hlavní hráči na trhu?

  • Máte příběh, který byste chtěli vyprávět, ale zdráháte se ho představit světu? Protože by si lidé mohli myslet, že se chlubíte?

  • Chcete se dostat do kontaktu s médii, ale nejste si jisti, kde začít, jak zaujmout a komu co nabídnou?

  • Potřebujete zvýšit prodej a zviditelnit své projekty, služby nebo produkt, ale nemáte dost peněz na reklamu?

  • Potřebujete se bezpečně pohybovat v PR oblasti tak, abyste dokázali základní aktivity realizovat svépomocí a bez delegování agenturám?

Odpověděli jste ANO na jednu nebo více otázek? Pak je PR škola pro vás.

Kapacita je omezená, abychom se vám mohli opravdu individuálně věnovat. Využijte proto příležitosti a registrujte se co nejdříve. Ceny platí pouze do 31.12.2019.

Kdy a kde to bude probíhat?

Kurz PR ŠKOLA začíná v týdnu od 2. března 2020. Scházíme se vždy jednou týdně - ve středu a na cca 3 hodiny ( většinou od 18:00 - 21:00). Celý kurz se skládá z 8 přednášek, nebo můžete absolvovat pouze jednotlivé semináře podle vašeho výběru. ADRESA: IMPACT HUB PRAHA, Drtinova 10, Praha 5

Cena kurzu a seminářů: 

EARLY BIRDS: celý kurz za 5.900 Kč vč. DPH, 4x vybrané kurzy za 3.900 Kč vč. DPH, jednotlivé kurzy za 1.000 Kč vč. DPH (platí pouze pro včasně přihlášené a zaplacené kauce 50% z celkové částky do 18.1.2020)

Od 18.1.2020: celý kurz za 6.900 Kč vč. DPH, 4x vybrané kurzy za 4.800 Kč vč. DPH, jednotlivé kurzy za 1.200 Kč vč. DPH

Se zaplacením školní židle získáte: workshopy, individuální konzultace, online komunita, mentoring a podpůrné materiály.


PŘIHLÁŠKA

Z kapacitních důvodů je možné storno max 15 dní předem s možností vrácení plného kurzovného. Při stornu 14 - 11 dní před kurzem je 50% z ceny nevratných a při odhlášení se méně jak 10 dní nebo neúčasti na kurzu je částka nevratná. Z důvodu nemoci je ale možné za sebe poslat náhradníka, o čemž nás prosím předem informujte. Vždy se při náhlých nemocech snažíme vyjít vám vstříc a náhradníky hledám také, čím více času na hledání náhradníka máme, tím je větší šance, že ho společně najdeme a kurzovné vám nepropadne. Děkujeme za vyplnění údajů. Obratem vám zašleme potvrzení registrace a fakturu na zaplacení 50% z celkové částky.

DARUJTE VOUCHER

Věnujte kompletní kurz nebo vybrané semináře svým nejbližším nebo kamarádům jako dárek. Po zakoupení vám pošleme Voucher na kurz s kódem, který obdarovaný uvede v přihlášce na vybranou položku.