S ohledem na aktuální situaci probíhají všechny plánované semináře ONLINE formou. Můžete si tak semináře užít z pohodlí svého domova. Po registraci vám zašleme link se vstupem na webinář.

KUPTE SI ŽIDLI

Se zakoupením své školní židle u nás získáte:

8 seminářů, individuální konzultace, vstup do online komunity, mentoring a podpůrné materiály. V PR škole nesoudíme, nepoužíváme ani žádná červená pera. Najdete u nás laskavý a důvěrný prostor, nadšení a zkušenosti, spoustu inspirace a sdílení.

Opravdu potřebujete PR?

  • Myslíte, že je PR nějaký tajný klub, do kterého mají povoleno vstupovat jen celebrity a hlavní hráči na trhu?

  • Máte příběh, který byste chtěli vyprávět, ale zdráháte se ho představit světu? Protože by si lidé mohli myslet, že se chlubíte?

  • Chcete se dostat do kontaktu s médii, ale nejste si jisti, kde začít, jak zaujmout a komu co nabídnou?

  • Potřebujete zvýšit prodej a zviditelnit své projekty, služby nebo produkt, ale nemáte dost peněz na reklamu?

  • Potřebujete se bezpečně pohybovat v PR oblasti tak, abyste dokázali základní aktivity realizovat svépomocí a bez delegování agenturám?

Odpověděli jste ANO na jednu nebo více otázek? Pak je PR škola pro vás.

Kapacita je omezená, abychom se vám mohli opravdu individuálně věnovat. Využijte proto příležitosti a registrujte se co nejdříve. Ceny platí pouze do 28. 2. 2020.

Kdy a kde to bude probíhat?  - NYNÍ ONLINE FORMA WEBINÁŘE

Kurz PR ŠKOLA začíná v týdnu od 2. března 2020. Scházíme se vždy jednou týdně - ve středu a na cca 3 hodiny (většinou od 18:00 - 21:00). Celý kurz se skládá z 8 přednášek, nebo můžete absolvovat pouze jednotlivé semináře podle vašeho výběru. ADRESA: IMPACT HUB PRAHA, Drtinova 10, Praha 5

 Cena kurzu a seminářů: 

Kurz je plný, ale stále se můžete hlásit na vybrané semináře a sestavit si program podle vlastních potřeb.

PŘIHLÁŠKA

Z kapacitních důvodů je možné storno max 15 dní předem s možností vrácení plného kurzovného. Při stornu 14 - 11 dní před kurzem je 50% z ceny nevratných a při odhlášení se méně jak 10 dní nebo neúčasti na kurzu je částka nevratná. Z důvodu nemoci je ale možné za sebe poslat náhradníka, o čemž nás prosím předem informujte. Vždy se při náhlých nemocech snažíme vyjít vám vstříc a náhradníky hledám také, čím více času na hledání náhradníka máme, tím je větší šance, že ho společně najdeme a kurzovné vám nepropadne. Děkujeme za vyplnění údajů. Obratem vám zašleme potvrzení registrace a fakturu na zaplacení 50% z celkové částky.

S ohledem na aktuální situaci probíhají všechny plánované semináře ONLINE formou. Můžete si tak semináře užít z pohodlí svého domova. Po registraci vám zašleme pozvánku s linkem na webinář. Všechny ceny zahrnují 50% slevu oproti běžným sazbám.