AKTUALITY

Firemní/interní komunikace

            Praha, ČR + SK            1/2019 - 8/2019


Firemní/interní komunikace

Praha 1/2019 - 8/2019

Institut sociální práce, kampaň Žít doma

Praha, 9/2019 - 12/2020

Den zdraví pro našeho klienta v rámci firemního výjezdního zasedání

Modrava, 28. 10. 2019

TK dědiců Judr. Zdeňka Altnera 

Praha, 18.6.2019

TK Justwoman by Reebok

Praha, 12.6.2019

Stop Food Waste Day

Compass Group CZ/SK

Projekty / Akce / Tiskové konference

REFERENCE

Paní Natálie Lorencová nám velmi pomohla s naší tiskovou konferencí ve věci Kauzy Lidový dům konanou dne 18.6.2019 v Praze, přenášenou přenosem ČT 24, internetovými TV, a pokrývanou všemi hlavními českými deníky. Velmi si ceníme jejího lidského a naprosto profesionálního přístupu jak v přípravě TK, tak při jejím moderování. Vřele doporučuji. Byla nám velkou oporou a pomocí.  

 Mgr. Veronika Altnerová, za dědice JUDr. Zdeňka Altnera

Pracovitost, profesionalita, flexibilita, výborná komunikace. Natálie je pro mě spolehlivou byznys partnerkou a poradkyní v jednom. Její školení krizové komunikace je svižné a přitom hutné. Její organizační schopnosti a zkušenosti v event managementu přímo fenomenální. Díky ní vím, že investice do PR se vyplatí. 

Michaela Zdvihalová, advokátka

Natálii mohu upřímně doporučit. Své práci rozumí, má správné kontakty na správné lidi, dodržuje termíny. Naší firmě prokázala skvělou službu.

Lucie Tučková, T-Mobile

Natálie byla mnoho let naší oporou v pozici brand PR a dále při spolupráci na firemních projektech a eventech. Vždy jsem velmi oceňoval velké nasazení, široký záběr spolupráce v oblastech PR podpory našich značek. Perfektní zajištění tiskových konferencí, komunikace produktů a zejména produktových novinek směrem k novinářům, médiím a agenturám, vše bylo ze strany Natálie vždy dokonale připravené a zajištěné. Vždy jsme oceňovali i její kreativní nápady při zajišťování firemních eventů a projektů. Velmi úspěšný byl projekt Henkel Stardance, obdoba známého televizního projektu pro zaměstnance firmy. Dále celá řada výborně připravených vánočních večírků či jiných firemních outdoorových akcí. Ve spolupráci s Natálií jsem vždy vysoce hodnotil spolehlivost, maximální nasazení, dodržování zadaných termínů i koordinační schopnosti. Skvělý osobní přístup, empatii a chladnou hlavu v krizových momentech a při práci pod tlakem. V pracovním nasazení vždy podřizovala osobní zájmy firemním prioritám s vysokou mírou loajality a týmovým duchem. Vřele doporučuji Natálii pro jakoukoliv spolupráci v oblastech PR, organizace a zajištění eventů a jiných firemních projektů.

Ing. Aleš Pastorek, Henkel ČR